IBCC Hakkında

PRINT

IBCC Hakkında


IBCC’nin ana iş konusu şirket kuruluşu ve muhasebe hizmetleridir fakat bu noktada durmuyoruz. Ayrıca, müşterimizin işletmesinin tüm kuruluş ihtiyaçlarının bir yerden gözetileceğinden emin olabileceği, komple şirket paketleri sunma konusunda da uzmanız.

 

Neden IBCC?

 

18 yılı aşkın tecrübe

IBCC, 1994 yılından beri, müşterilerine uluslararası şirket kuruluşu, muhasebe ve vergi konularında uzman danışmanlık sunarak zaman ve para tasarruf etmelerinde yardımcı olmaktadır. Yoğun deneyimimiz bize, avantajlı vergi planlama fırsatlarına sahip ülkelerde şirket paketleri geliştirme konusuna odaklanma ve uzmanlaşma imkanı sunmuştur. Yıllar boyu, kurulum ve işletme şartlarının müşterilerimizin ihtiyaçları için doğru olduğundan emin olabilmek açısından bu ülkeleri testlerden geçirdik.

Size yardım edecek uzmanlar yanınızda

Güçlü ekibimiz, şirket kuruluşu ve yönetimindeki 20 yılı aşkın deneyiminin yanı sıra, şirketler kanunu, uluslararası vergilendirme ve muhasebe konularında uzmanlığa sahiptir. Ekibimiz, müşterilerimize birçok dilde hizmet verebilmektedir: İngilizce, Rusça, Fransızca ve Letonca.

Gizlilik ve kişisel yaklaşım

Yıllar boyunca, sunduğumuz gizlilik, istikrarlı iş uygulamaları ve kişisel hizmetlerin değerini anlayan, sadık müşterilerimizden oluşan büyük bir veritabanı oluşturduk. 24 saat boyunca hizmet sunma prensibine sahibiz.

Sabit fiyat yaklaşımı

Müşterilerimize, içerisinde gizli ücretler bulunmayan, sabit şirket paketi fiyatları sunmaktayız. Saatlik ücret uygulanacak özel durumlar olması halinde, size proje sonunda sürprizlerle karşılamayacağınız bir ücret aralığı teklif ederiz.

“Tek durak” kurumsal hizmet sağlayıcı

Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir yerden karşılayabileceğimizden emin olabilirsiniz. Müşterilerimize, içerisinde şirket tescili, yasal adres ve temsilci müdür hizmetleri ile banka hesap hizmetleri, KDV numara tescili, muhasebe ve vergi danışmanlığı hizmetleri bulunan, komple kurumsal paketler sunuyoruz.

 

upgrade your offshore company image