Sanal Ofis

PRINT

Diğer Hizmetler


Sanal Ofis

Nerede olursanız olun, işletmeniz bir ofis veya elemanın yüksek maliyetleri olmadan da çalışabilir. IBC sadece Letonya’da değil ayrıca tüm Avrupa’da sanal ofis tesislerine erişime sahiptir. Amacımız, çabucak bir sanal ofis kurmanıza yardımcı olmaktır, böylece işletmenize konsantre olabilirsiniz.
Sanal Ofis nedir? Sanal Ofis, şirketleri için fiziksel ofis varlığına ihtiyaç duymayanlar için komple bir ofis çözümüdür. Bir posta adresine, telefon ve faks numarasına erişimi içermektedir. Posta adresi, gerekirse, şirketinizin yasal adresi olarak da kullanılabilir.

Sanal Ofis Hizmetleri kimler için idealdir?

  • Fiziksel bir ofis alanına ihtiyacı olmayan, sık seyahat eden işadamları
  • Bir ofis kimliğine ihtiyacı olan fakat kısıtlı bütçe ile çalışanlar
  • İşletmesi için birçok uluslararası lokasyon isteyenler
  • Sabit bir ofis kurulum maliyetini henüz karşılayamayan, yeni işletme kuranlar

Şirketinizi, profesyonel şekilde geliştirmeniz için Sanal Ofis özellikleri şunlardır:

  • Şirket adınızı kullanarak telefon yanıtlama ve aktarma, faks aktarma ve mesajlaşma
  • Toplantı ve konferans imkanları
  • Sekreterlik desteği

 

Fiziksel Ofis

Fiziki hususlar, vergi amaçlı olarak Avrupa içerisinde daha kesin hale gelmektedir, bu nedenle, bazı müşterilerimiz sadece sanal ofis hizmetlerini kullanmak yerine daha çok fiziksel ofisi tercih edebiliyorlar. Fiziki konular genellikle, şirket faaliyetlerinin şirketin tescilli olduğu ülkede gerçekleştiğinin kanıtı olarak yerel vergi makamları tarafından istendiğinde ortaya çıkıyor.

IBCC, Letonya ve Kıbrıs gibi çeşitli Avrupa lokasyonlarında, şirketinizin yasal adresinde aylık sınırlı saatlerde çalışacak, yerel bir çalışan ile yerel ofis alanı kira anlaşması şeklinde, fiziki ofis hizmetleri vermektedir. Çalışan, çeşitli idari görevleri (örneğin tedarikçilerinize fatura gönderilmesi, telefonlara cevap verilmesi, vb.) sağlamak üzere şirketiniz tarafından istihdam edilecektir. Şirketiniz, çalışanın asgari ücreti ile ilgili maaş ve sosyal vergiler ile küçük bir ofis için kira bedelinin ödenmesinden sorumlu olacaktır.

IBCC’nin sanal ofis hizmetleri ve fiziksel ofis hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bize ulaşın.

upgrade your offshore company image