Banka Hesapları

PRINT

Banka Hesapları


Offshore ve Avrupa şirketli müşterilerimizi, Danimarka, Kıbrıs, Estonya, Hong Kong, Letonya, Litvanya ve İsviçre’de bulunan bankalarla tanıştırabiliriz.

Müşterinin niyeti, merkezi Avrupa’da bulunan yeni bir Avrupa şirketi açmaksa, şirketin bulunduğu Avrupa ülkesinde banka hesabı açması mümkündür.

Banka hesap hizmetimiz, onaylı bir banka aracısı olarak, Avrupalı veya Offshore şirket sahiplerine IBCC tarafından verilen profesyonel bir hizmettir. Bankanın her müşteri için hesap açacağını garanti edemememize rağmen, profesyonel deneyimimizi kullanarak, hesap açmadaki başarı oranımızı önemli ölçüde artırabiliriz. Ayrıca, müşterinin farkında olamayacağı, yanlış veya eksik belgeler nedeniyle olası başvuru gecikmelerini de azaltabiliriz.

Hesap açılışı için bankalar tavsiye ederken göz önüne aldığımız faktörler: müşterinin vatandaşlığı ve ikamet ülkesi, işlem türleri (ticaret / imalat / gayrimenkul / yatırım), ödeme transferlerinin hacmi, yatırım gereklilikleri, gizlilik, para birimi gereklilikleri ile banka iletişim sırasındaki lisan sorunları.

IBCC’nin banka ihtiyaçlarınız konusunda nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bize ulaşın.

upgrade your offshore company image